Gość


Nasza oferta

Aktualności


Targi Edukacyjne w Żninie
czwartek, 6 kwietnia 2017, Anna Romanowska

Dnia 6 kwietnia br. w hali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym w Żninie odbyły się Targi Pracy i Edukacji. Na zaproszenie Starosty żnińskiego i Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Żninie mieliśmy okazję zaprezentować ofertę edukacyjną GSW Milenium. 

Podziękowanie

Polityka i programy wsparcia rolnictwa w warunkach stowarzyszenia i członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Wnioski dla Ukrainy
środa, 5 kwietnia 2017, Natalia Jędrzejczak

W wydawnictwie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW) opublikowano wyniki naukowych badań prowadzonych w 2015-2016 r. w ramach międzynarodowego Programu im. Lane’a Kirklanda na temat: „Polityka i programy wsparcia rolnictwa w warunkach stowarzyszenia i członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Wnioski dla Ukrainy”. Autorzy: dr Mykola Orlykovskyi, dr hab. Ludwik Wicki, prof. nadzw. ISBN 978-83-7583-729-2. Serdecznie dziękuję za możliwość wydruku i pozytywne recenzje Dziekanowi Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie dr hab. Jarosławowi Gołębiewskiemu – profesorowi nadzw. SGGW i dr hab. Lesyi  Zaburannej - profesorowi nadzw. Narodowego Uniwersytetu Biozasobów i Wykorzystania Przyrody Ukrainy.

Galeria

Funkcjonowanie kwestury w dniu 4-04-2017
wtorek, 4 kwietnia 2017, Anna Romanowska

Informujemy, że dnia 4 kwietnia  br. kwestura  czynna od 8:00-15:30.

Za utrudnienia przepraszamy. 

Pierwsza wewnętrzna konferencja WZ GSW Milenium i Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
poniedziałek, 3 kwietnia 2017, Natalia Jędrzejczak

01.04.2017 r. odbyła się Pierwsza wewnętrzna konferencja Wydziału Zamiejscowego Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium i Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na temat: „Historyczne paradygmaty, stan dzisiejszy i problemy rozwoju nauki o zarządzaniu i pedagogice w Polsce (teoretyczne i praktyczne aspekty)”.

Celem konferencji była integracja środowiska seniorów i studentów zajmujących się zagadnieniami z zakresu pedagogiki i zarządzania. Stworzenie forum wymiany myśli i doświadczeń pomiędzy seniorami, którzy zdobywali wiedzę w trakcie całego życia i kariery zawodowej a studentami GSW „Milenium” czerpiącymi wiedzę teoretyczną i praktyczną  z zajęć prowadzonych na uczelni oraz w drodze własnych poszukiwań.

Gala Głosu Wągrowieckiego
poniedziałek, 3 kwietnia 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniu 02.04.2017 r. Dziekan WZ w Wągrowcu dr Mikołaj Orlikowski na zaproszenie Redaktora Naczelnego Jerzego Mianowskiego wziął udział w Gali Głosu Wągrowieckiego. Wszyscy uhonorowani laureaci wraz z serdecznymi gratulacjami od władz uczelni Milenium otrzymali prezenty oraz kwiaty. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i jeszcze raz gratulujemy! (Opublikowano przez dr Mikołaj Orlikowski).

Źródło zdjęć: własne i portalwrc.

Galeria

Kurs doskonalący
niedziela, 2 kwietnia 2017, Natalia Jędrzejczak

Kurs doskonalący z wykorzystaniem metody prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej

Bądź jak żyrafa. Podziel się książką. Wielka zbiórka książek dla podopiecznych Stowarzyszenia "Uśmiech Nadziei".
piątek, 31 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Babski Targ, II edycja - wielkanocne wietrzenie szaf, Pobiedziska 02.04.2017r.
piątek, 31 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Odwołany dyżur Koordynatora praktyk
środa, 29 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Uwaga 

Do dnia 9 kwietnia br. z powodu choroby zostały odwołane wszystkie dyżury Koordynatora praktyk.

Spotkanie naukowo-rozwojowe z naukowcami z Evolute system i Vaasa University Finlandia
środa, 29 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Dnia 28.03.2017 r. dr Peter Odrakiewicz przeprowadził kolejne spotkanie dotyczące rozwoju współpracy i transferu wiedzy z naukowcami z Finlandii. Transfer wiedzy to praktyczna możliwość dzielenia się z naszymi studentami wspólnymi osiągnięciami naukowców europejskich z wiodącymi osiągnięciami z USA w zarządzaniu kompetencjami.

Partnerzy uczelni