Gość


Nasza oferta

Aktualności


VIII Powiatowe Targi Edukacyjne w Wągrowcu
wtorek, 28 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Dnia 28.03.2017 r. dziekan WZ w Wągrowcu Mykola Orlykovskyi i Natalia Jędrzejczak z działu promocji i marketingu naszej uczelni wzięli udział w VIII Powiatowych Targach Edukacyjnych w Wągrowcu. Organizatorem spotkania był Powiat Wągrowiecki.

Targi edukacyjne są imprezą cykliczną, dzięki której młodzież z powiatu wągrowieckiego zapoznaje się z możliwościami dalszego kształcenia. 

Funkcjonowanie rektoratu
poniedziałek, 27 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że od 31.03.2017 r. do 06.04.2017 r. rektorat będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy.

XIII Forum Oświatowe
poniedziałek, 27 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Koninie dnia 25 marca br. GSW Milenium uczestniczyła w XIII Forum Oświatowym „Konińskie święto edukacji”.

Podczas forum mieliśmy okazję do prezentacji naszej placówki oraz zachęcenia odwiedzających do skorzystania z naszej oferty.

Dwie godziny dla rodziny w Niechanowie
poniedziałek, 27 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

W ramach obchodu Narodowego Dnia Życia w dniu 25 marca 2017r. w pałacu w Niechanowie odbyło się spotkanie rekreacyjno – warsztatowe „Dwie godziny dla rodziny”, w którym wzięły udział członkinie Studenckiego Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat”.  

Pierwsza wewnętrzna konferencja Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium
piątek, 24 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Wydział Zamiejscowy Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej „Milenium” i Wągrowiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku pragną serdecznie zaprosić do udziału w pierwszej wspólnej wewnętrznej konferencji pt. „Historyczne paradygmaty, stan dzisiejszy i problemy rozwoju nauki o zarządzaniu i pedagogice w Polsce (Teoretyczne i praktyczne aspekty)” organizowanej w dniu 01 kwietnia 2017 r. 

Program konferencji 

Rekrutacja zimowa na studia podyplomowe w PILE rozpoczęta!!!
czwartek, 23 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą OKP Piła

Rekrutacja zimowa na studia podyplomowe w GNIEŹNIE rozpoczęta !!
czwartek, 23 marca 2017, Natalia Jędrzejczak
Spotkanie nr I z Prof. Hannu Vanharanta
środa, 22 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniu 21.03.2017 r. miało miejsce spotkanie dr Peter 'a Odrakiewicza, wykładowcy GSW Milenium z Prof. Dr Hannu Vanharanta Research Fellow University of Vaasa, które dotyczyło kontynuacji wspólnych badań i prac rozwojowych w programach zarządczych, badań kompetencji i edukacji. 

Materiały będą prezentowane wkrótce na zajęciach.

Stypendia socjalne - rok akademicki 2016 / 2017 - semestr letni
poniedziałek, 20 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że wnioski na stypendia socjalne wydawane i przyjmowane będą od dnia 04.04.2017 r.do dnia 25.04.2017 r. (oprócz poniedziałków) w KWESTURZE lub dostępne są również w zakładce – WNIOSKI na stronie studenta. Wnioski na stypendia socjalne będą przyjmowane w KWESTURZE w Gnieźnie tylko osobiście przez studenta.

Nie przyjmujemy wniosków wysyłanych pocztą.

Dzień handlowca
piątek, 17 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

16.03.2017 roku odbyło się  spotkanie z młodzieżą Zespołu Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych z okazji Dnia Handlowca. Tematem wystąpienia były zagadnienia związane z manipulowaniem klientami przez producentów i handlowców, ich uwarunkowania i techniki. Tematyka spotkała się z zainteresowaniem licznego grona słuchaczy. Wykład poprowadził wykładowca GSW Milenium prof. Piotr Rzepczyński.

Galeria

Partnerzy uczelni