Gość


Nasza oferta

Aktualności


BrainOn juz 14 czerwca br.
piątek, 9 czerwca 2017, Natalia Jędrzejczak

14 czerwca o godzinie 10.00 w Centrum Kultury „Scena to dziwna” odbędzie się I Powiatowy Turniej Wiedzy BrainOn dla Szkół Ponadgimnazjalnych.

GSW Milenium współorganizatorem BrainOn w Gnieźnie.

zapowiedź

Forum Lokalnego Go! Biznesu
piątek, 9 czerwca 2017, Natalia Jędrzejczak

Dnia 8.06.2017 r. w Hotelu Ibis w Gnieźnie odbyło się Forum Lokalnego Go! Biznesu zorganizowanego przez Polska Press Grupę, Gnieźnieński Tydzień i Głos Wielkopolski.

W programie forum m.in. :

- „Strategie  na czas chaosu. Jak budować wygrywające strategie w erze nowych technologii, internetu, internacjonalizacji i… ciągłych zmian?”

- „Kanał YouTube i produkcja contentu video, jako skuteczne narzędzie marketingowe dające przewagę rynkową”

- „Facebook i inni czyli media społecznościowe w biznesie: jak osiągnąć cele sprzedażowe i marketingowe poprzez obecność marki w nowych mediach”

Kolejnym punktem programu była debata z udziałem Prezydenta Miasta Gniezna, Starosty Gnieźnieńskiego oraz przedsiębiorców w tym dr Huberta Palucha – Rektora GSW Milenium.

Rozwijanie kompetencji komunikacyjnych u dzieci z autyzmem za pomocą PECS
środa, 7 czerwca 2017, Natalia Jędrzejczak

Miło nam jest poinformować, że w publikacji „Społeczeństwo włączające a komunikacja” pod redakcją: Jacka J. Błeszyńskiego i Ditty Baczały ukazał się artykuł naukowy mgr Katarzyny Białas-Paluch na temat: Rozwijania kompetencji komunikacyjnych u dzieci z autyzmem za pomocą PECS (Picture Eexchange Communication System).
Artykuł ukazał się pod afiliacją GSW Milenium.

spis treści

noty o autorach

 

 

Obrony 2017
poniedziałek, 5 czerwca 2017, Anna Romanowska

Miniony weekend (2-4 czerwca 2017 r.) był dla naszych studentów bardzo pracowity i, co najważniejsze, owocny. Wszyscy którzy podeszli do egzaminu dyplomowego - uzyskali wynik pozytywny. 

Gratulujemy wszystkim naszym, JUŻ, Absolwentom i życzymy samych sukcesów. 

Do zobaczenia na Absolutorium!

Fotorelacja tutaj. 

Wizyta pani prof. Natalii Seiko
poniedziałek, 5 czerwca 2017, Natalia Jędrzejczak

Wizyta pani prof. Natalii Seiko z Zhytomyr Ivan Franko State University w GSW Milenium. 🇵🇱🇺🇦

Edukacja przyrodnicza w środowisku naturalnym okazją do bezpośredniego kontaktu z przyrodą - czyli sens prowadzania zajęć ze studentami w otoczeniu przyrodniczym
sobota, 3 czerwca 2017, Natalia Jędrzejczak

Grupa studentów II roku studiów licencjackich kierunku pedagogika, specjalność: Edukacja elementarna z terapią pedagogiczną, w dniu 3.06.2017r. na przedmiocie Edukacja przyrodnicza dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wzięła udział w zajęciach o formie kontaktu z praktyką. 

Mając na uwadze dwustopniowy charakter poznawania przyrody  przez dzieci,  zorganizowano dla studentów zajęcia o charakterze poznawania konkretno-zmysłowego i poznawania pojęciowego. Aktywny kontakt z przyrodą miał na celu wykształcenie właściwego stosunku do ożywionej i nieożywionej przyrody i poznanie roli człowieka w jej przeobrażaniu. Odkrywcze i badawcze działania pozwoliły ukazać:  jak wykorzystywać różnorodne bodźce płynące z otoczenia i jakich  udzielać  odpowiedzi na pytania zadawane przez dzieci podczas zajęć i lekcji.

V Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Idea społeczeństwa dla wszystkich. Współczesne obszary wykluczenia i wsparcia na wybranych etapach życia człowieka”
środa, 31 maja 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniach 29-30 maja 2017r. w siedzibie Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wielkopolskiej odbyła się już V Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Idea społeczeństwa dla wszystkich. Współczesne obszary wykluczenia i wsparcia na wybranych etapach życia człowieka”, pod patronatem honorowym Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu. Głównymi organizatorami konferencji byli: Wielkopolska Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Środzie Wielkopolskiej, Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium, Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Zielonogórski, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Pracownia Profilaktyki, Resocjalizacji i Readaptacji Społecznej oraz Globar Partnership Management Institute (Kanada/USA).

Rekrutacja na studia podyplomowe w OKP Piła NADAL TRWA!!!
wtorek, 30 maja 2017, Marta Wawrzyniak

W roku akademickim 2017/2018 proponujemy Państwu naukę na studiach podyplomowych na ponad trzydziestu specjalnościach: nauczycielskich i menedżerskich.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą OKP Piła!!!


Szczegółowe informacje dla kandydatów dotyczące rekrutacji dostępne na stronie:
- oferta OKP Piła:


*specjalności nauczycielskie
http://milenium.edu.pl/Specjalnosci-nauczycielskie_cArticle…
*specjalności menedżerskie
http://milenium.edu.pl/Specjalnosci-menedzerskie-PILA_cArti…
- warunki rekrutacji:
http://milenium.edu.pl/Warunki-rekrutacji-na-studiach-podyp…
- rekrutacja:
https://rekrutacja.milenium.edu.pl6


ZAPRASZAMY DO STUDIOWANIA W OKP PIŁA!!!

V Międzynarodowa Konferencja Naukowa - Środa Wlkp., 29-30.05.2017 r.
poniedziałek, 29 maja 2017, Natalia Jędrzejczak
II Festyn Historyczny "Jakie tajemnice skrywa powiat wągrowiecki?"
czwartek, 25 maja 2017, Natalia Jędrzejczak

Partnerzy uczelni