Gość


Nasza oferta

Aktualności


X Targi Edukacyjne w Mogilnie
poniedziałek, 23 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Na zaproszenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mogilnie uczestniczyliśmy w X Targach Edukacyjnych, które odbyły się 21 października 2017 roku w Zespole Szkół w Mogilnie przy ul. Dworcowej 9. Podczas trwania targów została przedstawiona oferta edukacyjna GSW Milenium oraz SDMO w Gnieźnie.

III Gnieźnieński Bieg Niepodległości
piątek, 20 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium po raz 3 sponsorem Gnieźnieńskiego Biegu Niepodległości.

Dnia 11.11.2017 roku w pierwszej stolicy Polski po raz trzeci odbędzie się Gnieźnieński Bieg Niepodległości na 11 km. Start 11:11.
Każdy zawodnik kończący III GBN otrzyma pamiątkowy medal w kształcie kotyliona. Na uczestników czekają również pamiątkowe pakiety w kolorze biało-czerwonym.

Rektor i Kanclerz GSW Milenium ufundowali zegarek SWATCH - otrzyma go osoba, która przybiegnie na metę zajmując 111 miejsce. Powodzenia.

Pobiegnijcie i zaproście Wszystkich do aktywnego kibicowania. Świętujmy dzień biegu razem.

Zapisz się.

Jakub Lesiński uczeń 1 klasy AL Milenium - władcą słów.
środa, 18 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Dnia 17 października Jakub zaprezentował swój talent - umiejętność szybkiego czytania w programie The Brain - Genialny umysł.
Jego zadaniem było w czasie 1 minuty przeczytać kilkunastustronicowe opowiadanie napisane specjalnie na tę okazję, zapamiętanie treści oraz udzielenie odpowiedzi na 3 zadane pytania przez jury.
Kuba był o krok od wygranej, zajął wysokie II miejsce.
Gratulujemy i jesteśmy z Ciebie dumni.

Bezpieczeństwo Seniorów
środa, 18 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Na zaproszenie Komendy Powiatowej Policji we Wrześni nasza wykładowczyni mgr Anna Hedrych-Stanisławska, która na co dzień jest pracownikiem Straży Miejskiej we Wrześni,  uczestniczyła w debacie społecznej "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Głównym tematem rozmów z mieszkańcami było życie seniorów i ich bezpieczeństwo związane z coraz częściej pojawiającymi się przestępstwami "na wnuczka" czy "policjanta". Podczas debaty omówiono także zagadnienia z tytułu podpisywania umów z energetyką i ofertami telekomunikacyjnymi. Rozmowy o bezpieczeństwie na poziomie lokalnym to kontynuacja zainaugurowanej w marcu 2017 r. wielkopolskiej debaty, której organizatorem był Urząd Wojewódzki w Poznaniu oraz Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, a której m.in. uczestnikiem była mgr Anna Hedrych-Stanisławska. W spotkaniu wzięło udział ok. 40 seniorów, w tym spora grupa osób głuchoniemych.

Znakowanie rowerów
środa, 18 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Jednostka Straży Miejskiej we Wrześni, w której pracuje nasza wykładowczyni mgr Anna Hedrych-Stanisławska, jest jednym z inicjatorów i organizatorów prewencyjnego programu znakowania rowerów o nazwie „Wrzesiński rower-bezpieczny rower”. Program ten polega na znakowaniu rowerów w celu zapobieżenia ich kradzieży oraz identyfikacji właściciela w przypadku odnalezienia jednośladu. Znakowanie rowerów dla mieszkańców Wrześni odbywać się będzie w każdy czwartek tygodnia (począwszy od 19.10.2017 r.) w komendzie strażników miejskich przy współudziale policjanta. Zapisy prowadzone są drogą telefoniczną, osobistą lub e-mailową (znakowanierowerow@wrzesnia.pl). Zachęcamy zatem do skorzystania z akcji znakowania naszych studentów zamieszkujących miasto i powiat wrzesiński.

Nowości biblioteczne
środa, 18 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Inauguracja GUTW 2017/2018
środa, 18 października 2017, Anna Romanowska

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z udziałem prof. nzw. dra Lechosława Gawreckiego odbyła się w IKE w Gnieźńie w dniu 18 października 2017 r. galeria

Oferta pracy dla nauczyciela wychowania przedszkolenego z j. angielskim
wtorek, 17 października 2017, Anna Romanowska

Przedszkole nr 14 w Gnieźnie poszukuje kandydata/kę do pracy na stanowisko nauczyciel wychowania przedszkolnego z kwalifikacjami do prowadzenia języka angielskiego.

Kontakt.

NIEBIESKIE GRANTY – PODSUMOWANIE ZWYCIĘZCÓW
poniedziałek, 16 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Wykładowczyni Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w Gnieźnie mgr Anna Hedrych-Stanisławska, która na co dzień jest pracownikiem Straży Miejskiej we Wrześni,  na zaproszenie  firmy Volkswagen Poznań, uczestniczyła w spotkaniu podsumowującym "Niebieskie Granty".
W 2016 r. mundurowa jednostka naszej wykładowczyni, we współpracy z Warsztatem Terapii Zajęciowej we Wrześni, była jednym z laureatów ww. grantów. Nagrodą za projekt ekologiczny „Gran(a)towy eko patrol” był volkswagen caddy. Pojazd został strażnikom miejskim bezpłatnie użyczony na rok. Służył im m.in. do ujawniania i likwidacji "dzikich wysypisk śmieci" oraz umożliwił dojazd do placówek oświatowych, gdzie przeprowadzane były programy dla uczniów w zakresie segregacji śmieci. Łącznie w wygranym projekcie uczestniczyło 7136 osób.

Kandydaci do Samorządu Studenckiego poszukiwani
czwartek, 12 października 2017, Natalia Jędrzejczak

SZANOWNI STUDENCI!!!
 
Nadszedł czas wyboru członków Samorządu Studenckiego Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium. To jedyny taki moment, w którym macie okazję nie tylko głosować na Waszych przedstawicieli, ale także sami możecie kandydować!
Pierwszym etapem jest zgłoszenie kandydatur, na których w listopadzie będziecie głosować. Zgłoszone osoby będą Was reprezentować przez najbliższe trzy lata.
Do podstawowych zadań Samorządu Studenckiego między innymi należą:
•    reprezentowanie WSZYSTKICH studentów Uczelni
•    uzgadnianie z Senatem wszelkich zagadnień dotyczących życia studenckiego
•    budowanie świadomego środowiska studenckiego
•    organizacja imprez okolicznościowych i działalność kulturalno-sportowa
•    szeroko pojęte wsparcie dla wszystkich studentów.
....

Partnerzy uczelni