Gość


Nasza oferta

Aktualności


Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności. Współczesne kontynuacje dorobku Karola Adamieckiego
piątek, 17 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniach 16-17 marca 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się Konferencja Naukowa „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności. Współczesne kontynuacje dorobku Karola Adamieckiego”.

Celem konferencji był przegląd fundamentalnych zagadnień współczesnego zarządzania, nowoczesnych koncepcji i metod zarządzania, perspektyw rozwojowych oraz kierunków badań na przyszłość, a także możliwości i efektów ich zastosowania w praktyce. 

W konferencji wziął udział Rektor GSW Milenium – dr Hubert Paluch, prof. GSW Milenium.

Galeria program konferencji

 

Poziom 5 –brakujące ogniwo. Uczelnia, społeczeństwo, rynek pracy
wtorek, 14 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniu 14 marca 2017 r. w Warszawie odbyła się Ogólnopolska Konferencja pt. „Poziom 5 –brakujące ogniwo. Uczelnia, społeczeństwo, rynek pracy”, zorganizowana przez Fundację Rektorów Polskich we współdziałaniu z firmą Pearson Central Europe. Podczas konferencji przedstawiono środowisku akademickiemu wyniki badań i debat, które dotyczą 5. poziomu Polskiej Ramy Kwalifikacji jako potencjalnego obszaru kształcenia ważnego również dla szkolnictwa wyższego. W konferencji wzięli udział dr Hubert Paluch, prof. GSW Milenium oraz dr Anna Knocińska.

http://www.frp.org.pl/pl/aktualnosci/487-konferencja-poziom-5-brakujace-ogniwo.html

Program konferencji

Galeria

I Rozwijalnia Kobiet
wtorek, 14 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

„Czynnikiem umacniającym poczucie pewności siebie
jest akceptowanie siebie jako wartościowej osoby.”
B. Tracy

 

W dniu 14.03.2017 w godz. 18:15 – 21:00 w Bibliotece przy ul. Kostrzyńskiej 21 w Pobiedziskach odbyły się warsztaty I Rozwijalni Kobiet przeprowadzone przy współpracy z ISKA POBIEDZISKA. 

W warsztatach wzięły udział studentki GSW Milenium z kierunku pedagogika i zarazem „Pasjonatki”: Urszula Malewska, Katarzyna Starczewska, Martyna Młodzieniak i Anna Górniak-Kurzawa (także ISKA POBIEDZISKA).

VI Ogólnopolski Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych w Krakowie
poniedziałek, 13 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniach od 10 do 12 marca 2017 r. przedstawicielki Samorządu Studenckiego Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, w składzie Anna Sołtys-Stawowa oraz Romana  Karolewska, wzięły udział w VI Zjeździe Delegatów Forum Uczelni Niepublicznych w Krakowie

Ogólnopolski Zjazd Forum Uczelni Niepublicznych to największa w Polsce inicjatywa kierowana do samorządów studenckich uczelni niepublicznych. Jest to także Komisja Branżowa Parlamentu Studentów RP.

Zjazd rozpoczął się debatą z udziałem Rektorów Uczelni Krakowskich dotyczącą problemów uczelni niepublicznych oraz aspektów prawnie aktualnie obowiązujących i odniesień do projektów założeń do Ustawy 2.0.

Debata ekspercka "Szlak Piastowski - Jaki? Przebudowa, założenia, perspektywy"
poniedziałek, 13 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

13 marca 2017 r. w Instytucie Kultury Europejskiej odbyła się debata ekspercka, dotycząca obecnego i przyszłego kształtu Szlaku Piastowskiego. Tematem było:  "Szlak Piastowski - Jaki? Przebudowa, założenia, perspektywy". Uczestnikami debaty m.in. dwaj twórcy koncepcji szlaku (“starej” i “nowej”), zaproszonymi: samorządowcy, urzędnicy, przewodnicy i osoby aktywnie zajmujące się ruchem turystycznym w Wielkopolsce i na Kujawach. 

Samorząd Studencki zaprasza na Dzień Kobiet
czwartek, 9 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Kochani!
W związku z Naszą piątkową imprezą z okazji Dnia Kobiet organizowaną przez Samorząd Studencki GSW Mienium i Klub Vehikuł Czasu mamy dla Was dodatkową niespodziankę. W Klubie Vehikuł Czasu zagości Gość specjalny wieczoru - ANDRE (koncert z muzyką na żywo!). Pierwsze 30 osób (studentów Naszej Uczelni) otrzyma darmową wejściówkę na koncert. Cena biletu zniżkowego dla wszystkich Studentów GSW MILENIUM tylko 10 zł. 
Do licznego zobaczenia!!

Jak otrzymać wejściówkę?:
1) Pierwsze trzydzieści osób, które napiszą komentarz pod postem "Koncert ANDRE" na facebooku Samorządu studenckiego GSW Milenium) otrzyma wejściówkę https://www.facebook.com/Samorzad.Studencki.GSW.Milenium
2) 1 osoba może otrzymać jedną wejściówkę
3) Wejściówki są imienne. Przy wejściu na koncert należy podać swoje imię i nazwisko oraz posiadać legitymację studencką GSW Milenium

Dyżur doradcy zawodowego
czwartek, 9 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że dyżur doradcy zawodowego dr Anety Kokot odbędzie się 12.03.2017 roku w godz. 10:00-12:00 w pok. 117.

Projekt 'PITax.pl dla OPP'
środa, 8 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Szanowni Państwo,

PITax.pl Łatwe podatki to nowoczesna firma specjalizująca się przede wszystkim w tworzeniu oprogramowania do rozliczeń PIT. Dodatkowo bierze udział w ciekawych projektach. Jednym z nich jest wspieranie Organizacji Pożytku Publicznego w projekcie 'PITax.pl dla OPP'

W związku ze stałym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowego projektu, jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy ze studentami ostatnich lat studiów, studentami studiów zaocznych oraz absolwentami w ramach: 

-pracy stałej
-pracy na część etatu
-płatnego stażu

Więcej informacji pod linkiem https://www.pitax.pl/o-firmie/kariera/ 

 

 

Funkcjonowanie kwestury i rektoratu w dniu 8.03.2017 r.
środa, 8 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że dnia 8 marca br. kwestura oraz rektorat czynna/y od 8:00-14:30.

Za utrudnienia przepraszamy. 

Aktywny samorząd 2017
wtorek, 7 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie zaprasza do udziału w programie "Aktywny samorząd".

Program skierowany jest do mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego.

Zaproszenie    Zadania    

Partnerzy uczelni