Gość


Nasza oferta

Aktualności


Poszukiwanie prawdy a szum medialny - ks. prof. zw. dr hab. Antoni Siemianowski
piątek, 20 stycznia 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniu 20.01.2017 r. gościem specjalnym w Wągrowieckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku przy WZ GSW Milenium w Wągrowcu był  ks. prof. zw. dr hab. Antoni Siemianowski, który wygłosił wykład pt. ,,Poszukiwanie prawdy a szum medialny”.

Galeria

Spotkanie Noworoczne Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej
czwartek, 19 stycznia 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniu 19.01.2017 r. w Warszawie odbyło się Spotkanie Noworoczne Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej, Swiss Chamber Poland, z udziałem Ambasadora Szwajcarii Andrej Motyla. W spotkaniu wziął udział Rektor GSW Milenium, dr Hubert Paluch. 

Galeria

 

Dyżur doradcy zawodowego w dniu 21.02.2017 roku odwołany
czwartek, 19 stycznia 2017, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że dyżur doradcy zawodowego w dniu 21.02.2017 roku zostaje odwołany.

Przepraszamy.

Dyżur doradcy zawodowego
czwartek, 19 stycznia 2017, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że w dniu:

- 05.02.2017 - godz. 17.00-18.00

w pokoju 117 będzie możliwość indywidualnego spotkania z doradcą zawodowym - dr Anetą Kokot.

 

KOLEJNY CZWARTEK BIEGOWY W AULI MILENIUM 19 stycznia
wtorek, 17 stycznia 2017, Natalia Jędrzejczak

Kolejny otwarty trening z cyklu Czwartki Biegowe odbędzie się 19 stycznia 2017 r o godz. 18:00 w auli GSW Milenium w Gnieźnie, ul. Pstrowskiego 3a, budynek B.

Cały okres zimowy w każdy czwartek trenujemy w auli GSW Milenium.  Na treningu 19 stycznia w programie: zaprawa LA oraz trening siłowy z piłkami lekarskimi.

Zapraszamy wszystkich chętnych. Prosimy o zabranie zmiennego obuwia sportowego.

Trening ogólnodostępny, bezpłatny !

 

Maraton wykładów otwartych od GSW MILENIUM TRWA
wtorek, 17 stycznia 2017, Natalia Jędrzejczak

Z ogromną satysfakcją informujemy, że dnia 16 stycznia br. odbył się kolejny wykład otwarty dla klas maturalnych w I Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.

Satysfakcja jest tym większa, iż poruszana tematyka trafiła w pełni w oczekiwania i potrzeby młodzieży. Ponownie dr Kokot przeprowadzając wykład problemowy w zakresie współczesnego doradztwa kariery ukierunkowała uczniów na wybór dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Galeria

 

Rozpoczęły się wykłady otwarte GSW Milenium dla uczniów szkół średnich
piątek, 13 stycznia 2017, Natalia Jędrzejczak

13 stycznia 2017r. w gmachu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Wągrowcu zainaugurowano pierwsze z cyklu wykładów otwartych dla uczniów prowadzone przez wykładowców z Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium na temat: "Moda i trendy na rynku pracy"- zajęcia z doradztwa kariery. Prelekcja ta prowadzona była przez dr Anetę Kokot, pedagoga, doradcę zawodowego z wieloletnim stażem, która w sposób syntetyczny i przyjazny wskazała na współczesne tendencje rynku pracy. Tematyka dobrana została do aktualnych potrzeb i oczekiwań młodzieży co wzbogaciło ich wiedzę i przybliżyło do postawienia kolejnego kroku na rynku edukacyjno-zawodowym. Entuzjastyczne przyjęcie tematyki przez tegorocznych maturzystów wskazuje również na chęć zadbania o własną przyszłość i oswojenie się z czekającymi ich zmianami po zakończeniu nauki w szkole średniej. 

galeria

Czwartek biegowy w Milenium
czwartek, 12 stycznia 2017, Tomasz Chełek

W dniu wczorajszym po raz kolejny gościliśmy w naszych murach Czwartki Biegowe. Współpraca z klubem Altom i znakomity sposób prowadzenia zajęć przez fachowców w osobach Andrzeja Krzyścina i Klaudiusza Kozłowskiego powoduje, że coraz większa rzesza uczestników pojawia się na tym wydarzeniu. Wczorajsze zajęcia poświęcone były pracy nad stabilizacją ciała. To kluczowy element dla osiągania dobrych wyników, jednak często zaniedbywany. 

Czwartek Biegowy w GSW Milenium
poniedziałek, 9 stycznia 2017, Natalia Jędrzejczak

12 stycznia w GSW Milenium w Gnieźnie, ul. Pstrowskiego 3a, budynek B odbędzie się kolejny trening z cyklu Czwartki Biegowe.

Tym razem zrobimy sporą dawkę ćwiczeń stabilizujących. Trening poprowadzi Klaudiusz Kozłowski.

Zapraszamy wszystkich chętnych. Prosimy o zabranie zmiennego obuwia sportowego. 

Kolędowanie dla Łopienna - Świeć Gwiazdeczko w Poznaniu
poniedziałek, 9 stycznia 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniu 08.01.2017r. zorganizowano przy udziale Członkiń Lions Club Poznań New Design koncert charytatywny dla DPS-u w Łopiennie gdzie członkinie Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat” są wolontariuszkami. Podczas Koncertu wystąpił Chór Hasło z Poznania, który w tym roku obchodzi zacny Jubileusz 95 – lecia działalności artystycznej. Wielki kunszt muzyczny członków Chóru pod batutą pana Henryka Górskiego w połączeniu z niezwykłą atmosferą wnętrza kościoła pw. Świętego Wojciecha Biskupa w Poznaniu przeniosły nas w klimat cudu Bożego Narodzenia. Obecność na koncercie dawała możliwość wsparcia celu charytatywnego jakim jest rozbudowa rehabilitacyjnej części Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Łopiennie. 

 
    

Partnerzy uczelni