Gość


Nasza oferta

Aktualności


Uczeń Akademickiego Liceum Milenium w programie "The Brain. Genialny umysł".
czwartek, 12 października 2017, Natalia Jędrzejczak

W najbliższy wtorek  17.10. o g. 20:05 w programie „The Brain. Genialny umysł” na kanale Polsat wystąpi uczeń Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium – Jakub Lesiński. Oglądajcie koniecznie, by zobaczyć, jakie niezwykłe umiejętności zaprezentuje nasz licealista  i jak sobie poradzi w programie. Trzymamy kciuki za Kubę!

Praca dla PEDAGOGA/TERAPEUTY
wtorek, 10 października 2017, Anna Romanowska

Centrum Terapii i Mediacji FRENO poszukuje kandydata/ę na stanowisko PEDAGOG/TERAPEUTA, szczegóły oferty dostępne tutaj.

Zaproszenie dla studentów
piątek, 6 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Akademickie Centrum Informacji i Wsparcia Pedagogiczno-Psychologicznego AUXILIUM  przy Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium w Gnieźnie pragnie poinformować i zaprosić studentów kierunku: Pedagogika o specjalnościach: Edukacja elementarna z terapią pedagogiczną i Edukacja elementarna z profilaktyką logopedyczną do stawiania pierwszych naukowych kroków poprzez udział w publikowaniu autorskiego artykułu naukowego w czasopiśmie naukowo-metodycznym (artykuł zostanie opublikowany po pozytywnych recenzjach wydawniczych). Zapewniamy w ramach tutoringu uniwersyteckiego wsparcie i opiekę merytoryczną oraz konstruktywne deliberacje naukowe, które zamiast hamować mają wyzwalać chęć tworzenia, konstruowania tez naukowych i przeżywania ciekawej przygody naukowo-badawczej.
Wszystkich chętnych do publikowania zapraszamy do kontaktu!
Na zgłoszenia czekamy do 12 października 2017 r.
Koordynator: dr Aneta Kokot 697 697 639, a.kokot@op.pl

Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji
czwartek, 5 października 2017, Natalia Jędrzejczak

2-8.10.2017 r. Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji

W naszej bibliotece znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat dysleksji. Poniżej zamieszczamy spis książek, do których warto sięgnąć:

Balejko,  Antoni, Jak pokonać trudności w mówieniu, czytaniu i pisaniu, Białystok: [Wydawnictwo Logopedyczne], 1999, ...

Dyplom uznania dla dra Mykoli Orykovskiego za osiągnięcia naukowe
czwartek, 5 października 2017, Natalia Jędrzejczak

W środę 4 października 2017 r. dr Mykola Orlykovskyi, Dziekan WZ GSW Milenium w Wągrowcu, wziął udział w uroczystej Inauguracji roku akademickiego 2017/2018, na zaproszenie dra hab. Jarosława Gołębiewskiego, prof. SGGW - Dziekana Wydziału Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W trakcie uroczystości dr Mykola Orlykovskyi otrzymał dyplom uznania za osiągnięcia naukowe JM Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie prof. dr hab. Wiesława Bielawskiego.

Zdjęcia tutaj

Studia podyplomowe - Wykaz specjalności uruchomionych w Gnieźnie i Pile
środa, 4 października 2017, Natalia Jędrzejczak

 

Akademickie Centrum Informacji i Wsparcia Pedagogiczno-Psychologicznego AUXILIUM
wtorek, 3 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Pragniemy poinformować, że od tego roku akademickiego rusza Akademickie Centrum Informacji i Wsparcia Pedagogiczno-Psychologicznego AUXILIUM  przy Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium w Gnieźnie. Do aktywnego udziału zapraszamy studentów, pracowników oraz sympatyków GSW Milenium, którzy chcą nabywać doświadczenie zawodowe, wspierać, pomagać i twórczo realizować własne inspiracje naukowe.

Szczegółowe informace tutaj

 

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych ACADEMICA
wtorek, 3 października 2017, Natalia Jędrzejczak

Biblioteka GSW Milenium udostępnia zasoby Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych ACADEMICA. Oferuje ona dostęp do polskich publikacji, książek i czasopism w wersji elektronicznej.

Zasób oznaczony w bazie zieloną kropką dostępny jest w otwartym Internecie. Dostęp do pozostałych zamkniętych materiałów jest możliwy po zalogowaniu się na komputerze, który znajduje się w czytelni.  Aby otrzymać dostęp należy zgłosić się do dyżurującego bibliotekarza i dokonać formalności w celu otrzymania danych do indywidualnego konta w bazie.

Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018
poniedziałek, 2 października 2017, Natalia Jędrzejczak

W ostatnią sobotę września (30.09.2017 r.) 192 studentów,   z czego 112 na kierunku PEDAGOGIKA i 80 na kierunku ZARZĄDZANIE uroczyście zainaugurowało naukę na studiach licencjackich i magisterskich w GSW Milenium.

W trakcie uroczystości studenci pierwszego roku złożyli ślubowanie i otrzymali e-indeksy...

Gnieźnieńskie Młodzieżowe Forum Ekologiczne zaprasza
czwartek, 28 września 2017, Natalia Jędrzejczak

Polski Klub Ekologiczny Koło w Gnieźnie wraz ze Starostwem Powiatowym w Gnieźnie zaprasza na Gnieźnieńskie Młodzieżowe Forum Ekologiczne, które odbędzie się w dniu 20 października 2017 r. o godz. 10.00 w eSTeDe Centrum Kultury Scena to Dziwna ul. Roosevelta 42 w Gnieźnie.

zaproszenie

regulamin

 

Partnerzy uczelni