Gość


Nasza oferta

Aktualności


Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium uhonorowana medalem 25 lat samorządności w Polsce!
sobota, 26 września 2015, Natalia Jędrzejczak

Podczas inauguracji roku akademickiego 2015/2016 na Wydziale Zamiejscowym Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium uczelnia otrzymała znaczące wyróżnienie. Burmistrz Wągrowca Krzysztof Poszwa przekazał rektorowi dr. Hubertowi Paluchowi, profesorowi GSW Milenium, medal 25 lat samorządności w Polsce

Od pierwszych wyborów samorządowych, po przemianach ustrojowych w Polsce minęło właśnie 25 lat.

Inauguracja roku akademickiego na Wydziale Zamiejscowym w Wągrowcu
piątek, 25 września 2015, Anna Woźniakowska

Dnia 25 września br. Wydział Zamiejscowy GSW Milenium  zainaugurował już po raz 8 nowy rok akademicki.   W uroczystości wzięli udział studenci i zaproszeni goście, wśród których znaleźli się m.in. wicestarosta wągrowiecki Michał Piechocki, Burmistrz Wągrowca Krzysztof Poszwa oraz Wice - Przewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Osuch w Wągrowcu.

W trakcie uroczystości studenci I rocznika złożyli uroczyste ślubowanie, a ich reprezentanci podczas immatrykulacji odebrali e-indeksy z rąk Rektora uczelni dr Huberta Palucha, prof. GSW Milenium i Dziekana Wydziału Zamiejscowego dr Magdaleny Jałowiec.

Targi - Giełda Kontaktowa: "Młodzieżowe Forum Kariery"
czwartek, 24 września 2015, Joanna Budzyńska

24 września 2015 roku Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium uczestniczyła w akcji pod hasłem Targi – Giełda Kontaktowa: „Młodzieżowe Forum Kariery” w auli III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie. Akcja ta odbyła się po raz drugi i miała charakter informacyjno-aktywizujący, skierowana była do młodzieży w wieku 15-25 lat.

Pierwsza część była promocyjno- informacyjny. Na początku nastąpiła prezentacja Jednostki OHP MCK w Gnieźnie. Następnie Agnieszka Frąckowiak – doradca zawodowy MCK w Gnieźnie mówiła o potrzebie wspierania młodych ludzi w wyborze drogi edukacyjno-zawodowej.

II część konferencji – „Metody pracy z osobami ze spektrum autyzmu”
sobota, 19 września 2015, Anna Woźniakowska

Dnia 19 września 2015 odbyła się II część konferencji – „Metody pracy z osobami ze spektrum autyzmu” w której podobnie jak w ubiegłym roku wzięło udział aż 120 osób. Organizatorem konferencji był: Międzywydziałowy Ośrodek Studiów Podyplomowych GSW Milenium. 

Podczas konferencji podjęta została tematyka m.in.: z zakresu: metod edukacyjnych, metod ukierunkowanych na terapię kontaktu i więzi, metod ukierunkowanych na usprawnienie zmysłów, treningu teorii umysłu, zajęć grupowych dla dzieci i młodzieży, usprawnień mowy i komunikacji.

Kampus studencki w Gnieźnie
piątek, 18 września 2015, Anna Woźniakowska

Zapraszamy do zapoznania się z  wywiadem przeprowadzonym  z  Kanclerzem mgr Krzysztofem Gawreckim w Wiadomościach Wrzesińskich.

Artykuł 

Kształcenie do pracy
poniedziałek, 14 września 2015, Anna Woźniakowska

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym wywiadem przeprowadzonym tym razem z Rektorem dr Hubertem Paluchem prof. GSW Milenium w Wiadomościach Wrzesińskich.

Artykuł 

 

Jakość, rzetelność i pewność!!
środa, 9 września 2015, Anna Woźniakowska

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem przeprowadzonym z Założycielem Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium prof. nzw. dr. Lechosławem Gawreckim w Wiadomościach Wrzesińskich.

Artykuł 

Dożynki Powiatowo-Gminne w Kiszkowie oraz Dożynki Gminne w Mieścisku
poniedziałek, 7 września 2015, Natalia Jędrzejczak

Dnia 06-09-2015 roku odbyły się Dożynki Powiatowo-Gminne w Kiszkowie, a także  XXXVII Targi Michałowskie w Mieścisku również połączone z Dożynkami Gminnymi. 
Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą  i przemarszem korowodu dożynkowego. 
Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium jak co roku uczestniczyła w obchodach dożynkowych. 
Mimo deszczowej pogody, wszyscy dobrze się bawili korzystając z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów imprezy.

GSW Milenium PIERWSZYM SPONSOREM Biegu Niepodległości w Gnieźnie
piątek, 4 września 2015, Anna Woźniakowska

Bieg Niepodległości w pierwszej stolicy Polski dnia 11.11.2015 roku

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium PIERWSZYM SPONSOREM!

Metody pracy z osobami ze spektrum autyzmu
czwartek, 3 września 2015, Marta Wawrzyniak

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji - "METODY PRACY Z OSOBAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU"

 

Partnerzy uczelni