Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Nasza oferta

Aktualności


Komunikacja w działalności edukacyjnej szkolnictwa wyższego - artykuł dr. Mykoli Orlykovskyiego
sobota, 1 grudnia 2018, Martyna Drągowska

W najnowszym numerze kwartalnika "Doradca Kariery" Ukazał się artykuł Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu GSW Milenium, dr. Mykoli Orlykovskyiego, na temat: "Komunikacja w działalności edukacyjnej szkolnictwa wyższego". Przeczytacie w nim o relacjach wykładowca - student, charyzmie pedagogicznej, problemach, jakie stoją przed młodymi nauczycielami oraz o tym, jak na stosunki ze studentami wpływa aparycja wykładowcy. Zapraszamy do lektury!Brązowy Krzyż Zasługi dla Pani Dziekan Dr Anny Knocińskiej
piątek, 30 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Jest nam bardzo miło poinformować, iż nasza Pani Dziekan Wydziału Nauk Społecznych GSW Milenium dr Anna Knocińska otrzymała w dniu 29.11.2018r. z rąk Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Pani Elżbiety Rafalskiej, Brązowy Krzyż Zasługi przyznany przez Prezydenta RP.

Krzyż Zasługi jest nagrodą dla osób, które położyły zasługi dla Państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść Państwu lub obywatelom. Wręczenie nagrody miało miejsce w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie.

Akcja charytatywna w ramach Szlachetnej Paczki w Milenium
czwartek, 29 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

W dniu 1 grudnia 2018 roku w GSW Milenium zostanie przeprowadzona akcja charytatywna w ramach Szlachetnej Paczki. Jak w ubiegłym roku mamy na celu obdarzyć jedną z gnieźnieńskich rodzin prezentami na Święta Bożego Narodzenia. Akcję organizują studenci I roku studiów magisterskich na kierunku Pedagogika. Zbiórka ma na celu zebranie pieniążków na zakup najpotrzebniejszych rzeczy i wymarzonych prezentów dla wielodzietnej rodziny.

Konferencja naukowa dot. bonu edukacyjnego dla studentów
czwartek, 29 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Na temat bonu edukacyjnego dla studentów będą rozmawiać uczestnicy konferencji naukowej, która odbędzie się 8 grudnia 2018 roku w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Pamięć i Tożsamość im. św. Jana Pawła II. W konferencji mogą wziąć udział przedstawiciele prywatnych uczelni oraz sami studenci. Prelegentem na konferencji będzie Rektor GSW Milenium dr Hubert Paluch, prof. GSW Milenium.

Dziekanat, Rektorat - NIECZYNNY w dniu 28.11.2018
wtorek, 27 listopada 2018, Martyna Drągowska

Uprzejmie informujemy, że w środę 28.11.2018 Dziekanat i REektorat GSW Milenium w Gnieźnie i Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium w Wągrowcu sa nieczynne. 

I Międzyuczelniane Seminarium Studenckich Kół Naukowych
wtorek, 27 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Dnia 26.11.2018r. w siedzibie Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wlkp. odbyło się I Międzyuczelniane Seminarium Studenckich Kół Naukowych z cyklu: Od projektu do profesjonalizmu nt. Integracyjny kapitał środowisk studenckich.

Szkolenie z zakresu sprzedaży i zarządzania
poniedziałek, 26 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Drodzy Studenci,

Przed nami kolejne ciekawe szkolenia, tym razem z zakresu sprzedaży i zarządzania. Spotykamy się już w najbliższy weekend - wstęp wolny. Zaprasza Tomasz Gralak.

AUTYZM OKIEM PRAKTYKA - wykłady i szkolenie
poniedziałek, 26 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

AUTYZM - OKIEM PRAKTYKA

Uwaga, studenci pedagogiki specjalnej! Fundacja Na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Nowa Nadzieja" z Kalisza oraz Szkoła Podstawowa nr 12 w Gnieźnie zapraszają na otwartą sesję wykładową oraz bezpłatne szkolenie na temat autyzmu. Warto być!

 

Szkolenie o wypaleniu zawodowym za nami!
poniedziałek, 26 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Z radością informujemy, że wczoraj na naszej Uczelni odbyło się szkolenie pt „Wypalenie zawodowe i zaburzenia somatyczne”. Inicjatywa ta zrealizowana została dzięki nawiązaniu współpracy ze Stowarzyszeniem Czas Przestrzeń Tożsamość, w ramach projektu „Miej to z głowy”. Projekt ten ma na celu profilaktykę problemów zdrowia psychicznego oraz poprawę dobrostanu psychicznego społeczeństwa.

Wyjazd do Drezna na Jarmark Świąteczny
piątek, 23 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Wszystkich chętnych zapraszamy na świąteczny wyjazd do Drezna na Jarmark. W programie wiele atrakcji m. in zwiedzanie takich miejsc centrum Saksonii jak: Plac Teatralny, Opera, zamek Zwinger, Galeria Starych Mistrzów, Hofkirche, Parada Książąt oraz główny punkt  wizyty na wielkim Jarmarku Świątecznym to plac Altmarkt. Wyjazd planowany jest na sobotę 15-tego grudnia. Więcej informacji w artykule.