Gość


Nasza oferta

Aktualności


X Mityng Strategiczny Pracowników GSW Milenium
wtorek, 29 września 2015, Joanna Budzyńska

28 września br. odbył się już X Mityng Strategiczny Pracowników GSW Milenium.

Powitał i otworzył spotkanie Założyciel GSW Milenium, prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki.

Na mityngu zostały przekazane informacje o aktualnej działalności naszej uczelni przez Rektora dra Huberta Palucha, prof. GSW Milenium.

Praca Dziekanatu dnia 28.09.2015 r.
poniedziałek, 28 września 2015, Marta Wawrzyniak

Informujemy, że dnia 28.09.2015 r. Dziekanat Studiów Podyplomowych przy ul. Cieszkowskiego 17, czynny będzie do godz. 15.30.

Za utrudnienia przepraszamy.

Inauguracja Roku Akademickiego 2015/2016
sobota, 26 września 2015, Joanna Budzyńska

W ostatnią sobotę września GSW Milenium w Gnieźnie rozpoczęła nowy rok akademicki 2015/2016. Uroczystość otworzył prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki, Założyciel GSW Milenium witając wszystkich studentów i zaproszonych gości. Naukę w nowym roku akademickim zainaugurowało około 250 studentów pierwszego rocznika na studiach licencjackich i magisterskich.

W tym niecodziennym wydarzeniu swoją obecnością zaszczycili nas parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych, radni i władze innych uczelni.

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium uhonorowana medalem 25 lat samorządności w Polsce!
sobota, 26 września 2015, Natalia Jędrzejczak

Podczas inauguracji roku akademickiego 2015/2016 na Wydziale Zamiejscowym Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium uczelnia otrzymała znaczące wyróżnienie. Burmistrz Wągrowca Krzysztof Poszwa przekazał rektorowi dr. Hubertowi Paluchowi, profesorowi GSW Milenium, medal 25 lat samorządności w Polsce

Od pierwszych wyborów samorządowych, po przemianach ustrojowych w Polsce minęło właśnie 25 lat.

Inauguracja roku akademickiego na Wydziale Zamiejscowym w Wągrowcu
piątek, 25 września 2015, Anna Woźniakowska

Dnia 25 września br. Wydział Zamiejscowy GSW Milenium  zainaugurował już po raz 8 nowy rok akademicki.   W uroczystości wzięli udział studenci i zaproszeni goście, wśród których znaleźli się m.in. wicestarosta wągrowiecki Michał Piechocki, Burmistrz Wągrowca Krzysztof Poszwa oraz Wice - Przewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Osuch w Wągrowcu.

W trakcie uroczystości studenci I rocznika złożyli uroczyste ślubowanie, a ich reprezentanci podczas immatrykulacji odebrali e-indeksy z rąk Rektora uczelni dr Huberta Palucha, prof. GSW Milenium i Dziekana Wydziału Zamiejscowego dr Magdaleny Jałowiec.

Targi - Giełda Kontaktowa: "Młodzieżowe Forum Kariery"
czwartek, 24 września 2015, Joanna Budzyńska

24 września 2015 roku Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium uczestniczyła w akcji pod hasłem Targi – Giełda Kontaktowa: „Młodzieżowe Forum Kariery” w auli III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie. Akcja ta odbyła się po raz drugi i miała charakter informacyjno-aktywizujący, skierowana była do młodzieży w wieku 15-25 lat.

Pierwsza część była promocyjno- informacyjny. Na początku nastąpiła prezentacja Jednostki OHP MCK w Gnieźnie. Następnie Agnieszka Frąckowiak – doradca zawodowy MCK w Gnieźnie mówiła o potrzebie wspierania młodych ludzi w wyborze drogi edukacyjno-zawodowej.

II część konferencji – „Metody pracy z osobami ze spektrum autyzmu”
sobota, 19 września 2015, Anna Woźniakowska

Dnia 19 września 2015 odbyła się II część konferencji – „Metody pracy z osobami ze spektrum autyzmu” w której podobnie jak w ubiegłym roku wzięło udział aż 120 osób. Organizatorem konferencji był: Międzywydziałowy Ośrodek Studiów Podyplomowych GSW Milenium. 

Podczas konferencji podjęta została tematyka m.in.: z zakresu: metod edukacyjnych, metod ukierunkowanych na terapię kontaktu i więzi, metod ukierunkowanych na usprawnienie zmysłów, treningu teorii umysłu, zajęć grupowych dla dzieci i młodzieży, usprawnień mowy i komunikacji.

Kampus studencki w Gnieźnie
piątek, 18 września 2015, Anna Woźniakowska

Zapraszamy do zapoznania się z  wywiadem przeprowadzonym  z  Kanclerzem mgr Krzysztofem Gawreckim w Wiadomościach Wrzesińskich.

Artykuł 

Kształcenie do pracy
poniedziałek, 14 września 2015, Anna Woźniakowska

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym wywiadem przeprowadzonym tym razem z Rektorem dr Hubertem Paluchem prof. GSW Milenium w Wiadomościach Wrzesińskich.

Artykuł 

 

Jakość, rzetelność i pewność!!
środa, 9 września 2015, Anna Woźniakowska

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem przeprowadzonym z Założycielem Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium prof. nzw. dr. Lechosławem Gawreckim w Wiadomościach Wrzesińskich.

Artykuł 

Partnerzy uczelni