Gość

Nasza oferta

Specjalności nauczycielskie

GSW Milenium przygotowało różnorodną ofertę studiów podyplomowych dla nauczycieli.

Konieczność ustawicznego kształcenia dotyczy obecnie wszystkich. Ukończenie studiów licencjackich czy magisterskich to nie koniec edukacji, ale zaledwie zakończenie pewnego jej etapu. W roku akademickim 2017/2018 po raz kolejny przedstawiamy propozycję studiów podyplomowych dla nauczycieli, dzięki którym można zdobyć nowe kwalifikacje czy też doskonalić te wcześniej uzyskane.

Od początku działalności placówki studia podyplomowe ukończyło u nas ponad dwanaście tysięcy osób z całego kraju. Fakt ten wskazuje nie tylko na duże doświadczenie uczelni w organizowaniu tego rodzaju studiów, ale przede wszystkim na zadowolenie słuchaczy, którym zawsze gwarantujemy wysoką jakość prowadzonych zajęć oraz ich organizacji.

Serdecznie zapraszamy Państwa do podjęcia u nas nauki, jesteśmy przekonani, że bogata propozycja studiów okaże się atrakcyjna dla każdego nauczyciela zainteresowanego poszerzeniem swoich kwalifikacji.

Kierownik Międzywydziałowego Ośrodka Studiów Podyplomowych
dr Iwona Gawrecka

absolutorium_st.podyplomowe_1.02.09_036_400zdjcia_18.11.08_091_400zdjecie_abso_400

Specjalności nauczycielskie

Studia podyplomowe do nauczania kolejnego przedmiotu:

Studia przygotowujące do prowadzenia zajęć terapeutycznych i innych:

Wszystkie zajęcia i egzaminy odbywają się w Pile.

Partnerzy uczelni