Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Nasza oferta
Nagrodzenie laureatów konkursu "Odbite w lustrze"
wtorek, 27 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

27 kwietnia spotkaliśmy się w bibliotece GSW Milenium z laureatami konkursu fotograficznego "Odbite w lustrze". Pomimo wyjątkowych okoliczności bardzo nam miło, że mogliśmy spotkać się młodymi fotografami, nagrodzić ich prace i razem podziwiać galerię konkursowych fotografii.

Akcja charytatywna - Milenium Management Gniezno
piątek, 23 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

Dnia 25 marca 2021 roku studentki kierunku zarządzanie i przedstawicielki Koła Naukowego Milenium Management Gniezno przekazały potrzebującej rodzinie z czwórką dzieci pochodzącej z miejscowości Zębowo zebrane dary w ramach przeprowadzonej od początku marca 2021 roku akcji charytatywnej. Zbierano odzież oraz słodycze na zbliżające się Święta Wielkanocne. Wiele osób dobrej woli hojnie przyczyniło się do tego dzieła, za co serdecznie dziękujemy.

Imieniny Gniezna - życzenia Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium
piątek, 23 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

23 kwietnia obchodzimy Imieniny Gniezna. Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium dołącza się do akcji organizowanej przez Urząd Miejskiego! Dr Krzysztof Gawrecki, rektor naszej uczelni, składa wszystkim Gnieźniankom i Gnieźnianom życzenia z okazji Imienin Miasta.

Zaproszenie na XI Międzyuczelniany Przegląd Kabaretów Studenckich KLAMKA
środa, 21 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

Uwaga Studenci,

Centrum Kultury i Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie zaprasza na tegoroczny XI Międzyuczelniany Przegląd Kabaretów Studenckich KLAMKA.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 maja 2021 r.

Zmiana godzin pracy Rektoratu
wtorek, 20 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

Informujemy, że od dzisiaj Rektorat GSW Milenium będzie pracował w godzinach 8:00-13:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

WYNIKI Konkursu fotograficznego "Odbite w lustrze"
poniedziałek, 19 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

Konkurs fotograficzny „Odbite w lustrze” rozstrzygnięty!

Nasza komisja konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem – odzew uczniów szkół średnich był ogromny, a każda praca pokazała nam zupełnie odmienne, zaskakujące spojrzenie na konkursowy temat.

Szefem się bywa, człowiekiem się jest - spotkanie z Joanną Ligierską-Sadło
poniedziałek, 12 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

W dniu 10 kwietnia br. na zajęciach z przedmiotu Kształtowanie umiejętności menedżerskich (zarządzanie), prowadzonych przez dr Sylwię Jabłońską, gościła w roli eksperta Pani Joanna Ligierska-Sadło - menedżer, doradca, rzeczniczka prasowa, specjalista ds. promocji.

Dziekanat WNS w dniu 12 kwietnia będzie nieczynny
niedziela, 11 kwietnia 2021, Zuzanna Walczak

Informujemy, iż w poniedziałek tj. 12 kwietnia 2021 roku Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

VIII. Międzynarodowy Kongres na temat programów nauczania i instrukcji (ICCI-EPOK 2021)
środa, 31 marca 2021, Zuzanna Walczak

W dniu 27 marca 2021 r. dziekan Wydziału Nauk Społecznych GSW Milenium dr Tomasz Albiński oraz wykładowczyni GSW Milenium dr Katarzyna Miłek wzięli udział w VIII. Międzynarodowym Kongresie na temat programów nauczania i instrukcji (ICCI-EPOK 2021), którego tematem przewodnim były "Studia programowe w zakresie uczenia się przez całe życie”.

Życzenia Wielkanocne
wtorek, 30 marca 2021, Zuzanna Walczak

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy składamy życzenia pomyślności, wiary i nadzei. Niech ten czas upłynie w radosnej atmosferze w gronie najbliższych i będzie okazją do odpoczynku od codzienności. Życzymy, by wraz z Wielkanocą wstąpiła w Nas nowa nadzieja i kolejne pokłady pozytywnej energii na nadchodzące miesiące.

Wesołego Alleluja!