Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Nasza oferta
Wigilia studencka - Zaproszenie
środa, 4 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

Serdecznie zapraszamy naszą brać studencką wraz z gronem wykładowców akademickich na spotkanie wigilijne przygotowane przez Samorząd Studencki GSW Milenium.

Wigilia w Gnieźnie odbędzie się w sobotę 7 grudnia od 13:40 w auli w budynku B, a w naszej Filii tydzień później 15 grudnia (niedziela) od 13:30 w auli w Wągrowcu.

Zamów szkolenie rady pedagogicznej lub kursu dla nauczycieli do końca roku!
wtorek, 3 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

Zamów jeszcze w 2019 roku (w starych cenach) szkolenie rad pedagogicznych lub kurs dla nauczycieli w swojej placówce, z możliwością realizacji w 2020 roku!

Zapoznaj się z tematami szkolen i skontaktuj się z dziekanatem studiów podyplomowych.

Podyplomowe Studia - Gniezno/Piła - dopisz się do grupy
czwartek, 28 listopada 2019, Rafał Wojtaszak

Zapraszamy do zapisów na studia podyplomowe w Gnieźnie i Pile.

Poniżej zamieszczamy listę uruchomionych specjalności nauczycielskich i terapeutycznych, na które mozna się jeszcze dopisywać (UWAGA: Ostatni raz w niższych cenach).

Dodatkowa przerwa obiadowa w czasie zjazdów
środa, 27 listopada 2019, Martyna Drągowska

W trosce o komfort studentów, plan przerw obiadowych w czasie zjazdów zostanie zmodyfikowany. Decyzją dziekana dr. Tomasza Albińskiego, w grudniu zostanie pilotażowo wprowadzona dodatkowa, 30-minutowa przerwa obiadowa. Druga przerwa ma na celu usprawnienie pracy stołowki akademickiej. W grudniu przerwy obiadowe odbędą się w godzinach:

  •     godz. 11:10 - 11:40 -> przerwa obiadowa nr 1
  •     godz. 13:10 - 13:40 -> przerwa obiadowa nr 2

Gwiazdkowa zbiórka w Gnieźnie i w Wągrowcu
wtorek, 26 listopada 2019, Martyna Drągowska

Studenci Filii GSW Milenium w Wągrowcu i KN Milenium Management  w Gnieźnie i Wągrowcu zapraszają do światecznej zbiórki na rzecz dzieci z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Gnieźnie oraz Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Wągrowcu. W ramach zbiórki zbierane będą:

✅ artykuły szkolne i plastyczne (kredki, pisaki, zeszyty, piórniki, ciastolinę, kolorowanki itp)

✅ słodycze

Specjalne kartony umieszczone będą w dziekanacie w Gnieźnie i w Wągrowcu. Zapraszamy!

Świąteczna zbiórka Koła PASJONAT
wtorek, 26 listopada 2019, Martyna Drągowska

Koło Naukowo-Samokształceniowe „Pasjonat” Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium zaprasza do udziału w świątecznej zbiórce na rzecz dzieci z Oddziału Dziecięceg Szpitala Pomnik Chrztu Polski przy ul. Św. Jana w Gnieźnie. Zbiórka trwa do 15 grudnia. Na terenie naszej uczelni znajdują się specjalnie oznaczone kartony.

Na zbiórkę mozna przynosić nowe artykuły plastyczne (kredki, pisaki, kolorowanki, modelinę, ciastolinę, papier kolorowy, blok, naklejki itp ) oraz gry, puzzle, książeczki dla dzieci w różnym wieku (nowe lub używane, ale w dobrym stanie).

Porozumienie o współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Mogilnie
poniedziałek, 25 listopada 2019, Rafał Wojtaszak

21.11.2019r. zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Gnieźnieńską Szkołą Wyższą Milenium a Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Mogilnie.

VII Konferencja Rektorów i Zarządzających Szkołami Wyższymi w Serocku
piątek, 22 listopada 2019, Martyna Drągowska

21 listopada Kanclerz GSW Milenium Krzysztof Gawrecki oraz dziekan WNS dr Tomasz Albiński wzięli udział w VII Konferencji Rektorów i Zarządzających Szkołami Wyższymi, która odbyła się w Serocku.

Kanclerz wziął udział w panelu dyskusyjnym pt. Rektor i kanclerz w zreformowanej szkole wyższej. Głos środowiska uczelni niepublicznych, naszych osiągnieć jak i zagrożeń zabrzmiał głośno, a nasza uczelnia jest liderem wśród tych, które przejawiają aktywność. Kanclerz skupił się na czekających nas zmianach w kształceniu nauczycieli, nakładaniu kolejnych obowiązków na uczelnie oraz niespójności przepisów dotyczących szkolnictwa wyższego.

Studencie! Płać legitymacją jak kartą bankomatową
piątek, 22 listopada 2019, Martyna Drągowska

Przypominamy o możliwości dokonywania płatności legitymacją studencką GSW Milenium. Aby z tego korzystać, należy otworzyć Konto Przekorzystne w banku Pekao S.A.  Dzięki aktywacji funkcji płatniczej na legitymacji, z kartą tą można robić zakupy, płacić w Internecie oraz wypłacać gotówkę z bankomatów. Dowiedz się więcej!

Spotkanie informacyjne - Work & Travel USA
czwartek, 21 listopada 2019, Martyna Drągowska

Już w ten weekend na naszej Uczelni odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów, którzy chcieliby wyjechać w wakacje do USA w ramach programu  Camp Leaders and Resort Leaders Poland - Work and Travel USA.

W sobotę 23 listopada od 9:00 do 15:00 będziecie mogli spotkać się z ambasadorami projektu, poznać zasady programu i wymagania oraz dowiedzieć się, jak tanio i bezpiecznie zwiedzać Stany Zjednoczone. Zapraszamy!