Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Nasza oferta
Spotkanie świąteczno-noworoczne u Prymasa Polski
czwartek, 9 stycznia 2020, Martyna Drągowska

Gnieźnieńską tradycją są noworoczne spotkania środowiska akademickiego naszego miasta. 5 stycznia 2020 r. spotkaliśmy się z Prymasem Polski abp Wojciechem Polakiem w Prymasowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Gnieźnie na wspólnej Eucharystii, dzieleniu się opłatkiem oraz świątecznym posiłku. Wśród zaproszonych gości były Władze Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, a także wykładowcy i studenci reprezentujący Samorząd Studencki GSW Milenium, Koło Naukowe Baby Start, Koło Naukowo-Samokształceniowe „Pasjonat” oraz Koło Naukowe Milenium Management.

Biegowe Czwartki z Altomem
środa, 8 stycznia 2020, Rafał Wojtaszak

Już w najbliższy czwartek 9 stycznia o godz. 18:00 w auli GSW Milenium odbędzie się kolejny czwartek biegowy, na który zapraszamy osoby zainteresowanie bieganiem. Zajęcia prowadzi Andrzej Krzyścin, który na najblizsze spotkanie zaplanował zaprawę LA i ćwiczenia z piłkami lekarskimi.

Nie zapomnijcie o zmiennym obuwiu. Treningi są bezpłatne i ogólnodostępne.

Serdecznie zapraszamy.

Finał gwiazdkowej zbiórki charytatywnej w Wągrowcu - 15.12.2019
piątek, 20 grudnia 2019, Martyna Drągowska

W dniach 16.11.2019 r. – 14.12.2019 r. w Filii GSW Milenium w Wągrowcu odbyła się gwiazdkowa zbiórka na rzecz dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wągrowcu.

Życzenia świąteczne
piątek, 20 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

Życzenia świąteczne od Władz Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium.

Gwiazdkowa Zbiórka Koła Naukowego Milenium Management w Gnieźnie
piątek, 20 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

W dniach 16.11-14.12.2019r. w GSW Milenium została przeprowadzona Gwiazdkowa Zbiórka zorganizowana przez Koło Naukowe Milenium Management w Gnieźnie. Zbierane były artykuły szkolne i papiernicze oraz słodycze dla Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii mieszczącego się przy ul. Gdańskiej 106 w Gnieźnie. Studenci poznali jak aktywnie zarządzać evenatmi typu zbiórki charytatywne i aktywizować lokalną społeczność. To jest zarządzanie w akcji!

Przerwa świąteczno-noworoczna
czwartek, 19 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

Drodzy studenci informujemy, iż podczas przerwy świąteczno-noworocznej (20 grudnia 2019 - 6 stycznia 2020) nastąpią zmiany w godzinach urzędowania odpowiednich działów.

Zmiana godzin pracy Dziekanatu WNS w piątek (20 grudnia)
środa, 18 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

W piatek (20 grudnia) Dziekanat WNS w Gnieźnie będzie otwarty wyjątkowo w godzinach 7:30 - 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Godziny otwarcia Biblioteki GSW w okresie świąteczno-noworocznym
środa, 18 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

Zachęcamy do zapoznania się z godzinami otwarcia Biblioteki GSW Milenium w okresie świąteczno-noworocznym.

Czytelniku, gdy drzwi wejściowe do Budynku B zastaniesz zamknięte, skontaktuj się telefonicznie z bibliotekarzem 61 425 75 70 w. 24

Pasjonatki na VII Babskim Targu w Pobiedziskach
wtorek, 17 grudnia 2019, Martyna Drągowska

Pasjonatki z Koła Naukowo-Samokształceniowegho PASJONAT uczestniczyły w wydarzeniu pt.  „Babski Targ”, które miało miejsce 8 grudnia w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach. Podczas Babskiego Targu Koło miało możliwość realizowania zbiórki świątecznej.

Pasjonatki na V Konferencji Naukowej pt. O różnych drogach doskonalenia zdrowia….
wtorek, 17 grudnia 2019, Martyna Drągowska

29 listopada 2019 r. przedstawicielki Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat" wzięły udział w V Konferencji Naukowej pt.: ,,O różnych drogach doskonalenia zdrowia w teorii, praktyce edukacyjnej i doświadczeniu osobistym psychologów i pedagogów szkolnych" zorganizowanej przez Pracownię Edukacji Zdrowotnej, Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W skład komitetu naukowego wchodziła opiekunka Koła dr Agata Woźniak, która wygłosiła prelekcję pt. ,,Krótkoterminowe konsultacje w przedszkolu i szkole. Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach".